Pune'daki Gangadham Chowk yakınında çöp kamyonu kadının üzerinden geçti

Ferhat

New member
Yetkililer, çarşamba günü saat 12.50 sıralarında Market Yard'daki Gangadham Chowk yakınlarında kum taşıyan bir damperli kamyonun motosiklete arkadan çarpması sonucu 59 yaşındaki bir kadının öldüğünü ve gelininin de ciddi şekilde yaralandığını söyledi.


Kazaya karışan araç. (HT FOTOĞRAF)

Polis, Bavdhan Budruk'tan Ashok Chotelal Mahato (37) olduğu belirlenen damperli kamyonun sürücüsünün tutuklandığını ve tıbbi muayeneye götürüldüğünü söyledi.

Artık kriketteki en sevdiğiniz maçı izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin

Ölen kişinin Kondhwa Yolu üzerindeki Gangadham'dan Damayanti Bhupendra Solanki olduğu belirlendi. Kazada gelini 33 yaşındaki Priyanka Solnaki de yaralandı. Kaza meydana geldiğinde motosikleti Priyanka kullanıyordu ve kayınvalidesi arka koltukta oturuyordu. İkili Market Yard'a doğru giderken hız yapan bir damperli kamyon motosikletlerine Gangadham Chowk yakınlarındaki itfaiye istasyonunun önüne çarptı. Polise göre, arkadaki yolcu damperli kamyonun tekerlekleri altına düşerek hayatını kaybetti.

Market Yard polis karakolu kıdemli müfettişi Rahul Khilare, “Arkadaki sürücü olay yerinde hayatını kaybetti ancak gelinini tedavi için hastaneye götürdük” dedi.

Bu sırada vatandaşlar damperli kamyonun sürücüsünü dövdü ve ağır araca taş atarak camlara ve ön cama zarar verdi. Daha sonra sanığı polise teslim ettiler.

Polis Mahato'yu Bölüm 304 ve IPC'nin diğer bölümleri uyarınca tutukladı.


Haberler / Şehirler / Pune / Pune'daki Gangadham Chowk yakınında çöp kamyonu kadının üzerinden geçti