Whiteland Corporation, Pankaj Pal'ı Genel Müdür olarak atadı

Ferhat

New member
Mumbai: Whiteland Corporation, Pankaj Pal'ı şirketin stratejik girişimlerine liderlik etmesi ve iddialı iş planlarını yönlendirmesi için yeni Genel Müdür olarak atadı.

HT resmi

IIT Kharagpur mezunu Pankaj Pal, emlak kariyerine 1991 yılında başladı ve Eros Group, Great EaHaberler (şu anda Mahindra Realty), Vatika Group, Ireo, M3M, AIPL ve Landmark Group'ta üst düzey görevlerde bulundu. Uzmanlığı önemli üst düzey pozisyonlarda ürün tasarımı, satış, pazarlama, kurumsal finansman ve stratejik yönetimi içermektedir.

Ram Mandir ile ilgili en son güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin! buraya tıklayın

Whiteland Corporation Kurucu Başkanı Navdeep Sardana, atama hakkında yorum yaparak şunları söyledi: “Pankaj'ın şirkete katılmasını sıcak bir şekilde karşılamaktan mutluluk duyuyorum.” 33 yıllık etkileyici kapsamlı deneyimiyle Pankaj, ekibimize paha biçilmez ve güçlü liderlik vasıfları katıyor. . Liderlik tarzı, Whiteland Corporation'ın bütünlüğü, müşteri odaklı yaklaşımı, sürdürülebilirliği ve tüm kuruluşların uygun bir ekosistemde bir arada yaşamasını benimseyen değerleri ve kültürüyle kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor.”

“Whiteland Corporation şu anda hızlı bir büyüme aşamasında ve Pankaj, uğruna çabaladığımız marka mirasını daha da güçlendirecek ve şirketi yeni bir seviyeye taşıyacak ideal kişidir” dedi.

Whiteland ile çalışmayı sabırsızlıkla bekleyen Pankaj şunları söyledi: “Whiteland Corporation'a Genel Müdür olarak katılma ihtimalinden onur duyuyorum. Navdeep Sardana ile çalışma olasılığı özellikle cazip. Örnek bir iş ahlakı ve sarsılmaz dürüstlükle vurgulanan dinamik profesyonelliği, onu sektörde öne çıkan biri haline getirdi. Onun saygın liderliği altında Whiteland Corporation'ın devam eden başarısına ve büyüme gidişatına katkıda bulunmak için sabırsızlanıyorum.”