Jharkhand'da Kongre'den iyi beklentiler: Ghulam Ahmad Mir

Ferhat

New member
Ranchi, 2 Ocak (PTI) Yeni atanan Jharkhand Kongresi Milletvekili Ghulam Ahmad Mir, Salı günü partinin eyaletteki beklentilerinin olumlu olduğuna dair güvence verdi.

HT resmi

Ranchi'deki Birsa Munda Havalimanı'nda gazetecilere konuşan Mir, “Bu benim Jharkhand ziyaretim ve önceliğim parti çalışanlarından geri bildirim almak ve onlarla etkileşime geçmek. Daha sonra gelecekteki eylem planımıza karar vereceğiz.”

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024'e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın

AICC genel sekreteri, Jharkhand'a iki günlük bir ziyarette bulunuyor ve burada bölge başkanları ve diğer liderler de dahil olmak üzere eyaletteki üst düzey parti liderleriyle çeşitli toplantılar yapması planlanıyor.

Başbakan Hemant Soren ile görüşüp görüşmeyeceği sorulduğunda Mir, önce parti çalışanlarıyla görüşeceğini ve gerekirse CM'yi arayacağını söyledi.

“Jharkhand'daki Kongrenin geleceği çok parlak” diye ekledi.

Havaalanında Jharkhand Kongresi başkanı Rajesh Thakur, eyalet kabine bakanları Banna Gupta ve Badal Patralekh ve eski Birlik bakanı Subodh Kant Sahay tarafından sıcak bir şekilde karşılandım.

Parti sözcüsü Rakesh Sinha, kendisinin Salı akşamı Bhavan Kongresi'nde bölge başkanları ve parti liderleriyle buluşacağını söyledi.