Ghaziabad, Khoda’da iki “doktor” tarafından tecavüze uğrayan kadın

Ferhat

New member
Konuya yakın polis yetkilileri, 24 yaşındaki Delhili bir kadının geçen hafta Ghaziabad’daki Khoda kolonisindeki evinde iki şüpheli doktor tarafından toplu tecavüze uğradığını söyledi. Şüphelilerden birinin Pazartesi günü tutuklandığını da sözlerine eklediler.

Polise göre, kadına 19 Haziran’daki tedavisi sırasında sakinleştirici verildi ve bu, kadının bilincini kaybetmesine neden oldu. (Temsili resim)

Polise göre, kadına 19 Haziran’daki tedavisi sırasında sakinleştirici verildi ve bu, kadının bilincini kaybetmesine neden oldu.

Polise göre kadın, tek isimle tanınan 22 yaşındaki zanlı Sakib ile birkaç hafta önce WhatsApp üzerinden görüştü. Müfettişler, Sakib’in kendisini Khoda’daki Indira Vihar köyünde bir klinik işleten bir doktor olarak sunduğunu söyledi. Kadın, ilk bilgi raporunda birkaç haftadır şiddetli öksürük şikayeti yaşadığını ve 7 Haziran’da tedavi için Sakib’in kliniğine gittiğini söyledi.

Orada, doktor olduğunu iddia eden 23 yaşındaki diğer şüpheli Zaki (bekar isim) ile de tanıştığını iddia etti.

“Kliniğinde verdikleri ilaçlar bir rahatlama getirmedi. Sakib daha sonra beni başka bir ilaç almaya ikna etti ve 19 Haziran öğleden sonra kliniğine geldim. Klinik kapatıldı. Orada, Zeki yakınlardaki Sakib’in evinde beklememi istedi. Sakib bir süre sonra yaptığı iğne ile geri geldi… Daha sonra başım döndü ve odayı kilitlediler ve bana kötü davranmaya başladılar… Ondan sonra bayıldım” dediği aktarılan bir polis memuru, ilk bilgi raporunun kaydedildiğini söyledi. Khoda Polis Karakolunda. Memur, kadının bilinci yerine geldiğinde çıplak olduğunu ve aceleyle giyindiğini iddia ettiğini söyledi.

“Bana istediklerini yaptıklarını ve olaydan kimseye bahsetmemem gerektiğini çünkü eylemin bir Habersunu hazırladıklarını ve bunu sosyal medya platformlarında viral hale getireceklerini söylediler. Ayrıca Sakib’in birçok kadına benzer şeyler yaptığını ve beni ağır sonuçlarla tehdit ettiğini söylediler… Eve döndükten sonra olayı ilk başta kimseye anlatmadım ama ikisinin ileride başka kadınları hedef alacaklarını anladım. istemek. Bu yüzden polisle temasa geçtim, ”dedi memur, FIR’in sözlerini aktardı.

Kadının şikayeti sonucunda polis, Hindistan Ceza Mahkemesi’nin 376d (Tecavüz), 342 (Yasadışı Gözaltı), 506 (Kasıtlı Hakaret) ve 328 (Zehirle Yaralama vb. Khoda Polis Karakolunda kod.

Sakib ve Zaki, FIR’da şüpheli olarak adlandırılır. Polis, iki zanlının sağlık durumlarının kontrol edileceğini söyledi.

“Khodalı Sakib’i tutukladık ve ekiplerimiz diğer zanlıyı bulmak için çalışıyor. Yakında tutuklanacak. FIR, 25 Haziran’da kadının, kendisine sakinleştirici iğne yaptıktan sonra kliniğinin yakınındaki bir evde iki zanlı tarafından defalarca tecavüze uğradığına dair şikayette bulunmasının ardından açıldı. Polis Komiser Yardımcısı (Sahibabad) Bhaskar Verma, “Yasal prosedürlere göre işlem yapıyoruz” dedi.