22 yaşındaki LBSNAA Mussoorie güvenlik görevlisi ölü bulundu, intihar şüphesi var

Ferhat

New member
17 Eki 2024 17:18 IST

Mussoorie polis karakolu sorumlusu Arvind Chaudhary, 22 yaşındaki adamın intihar ederek öldüğünden şüphelenildiğini söyledi.

Mussouri: Polis, Mussoorie'deki Lal Bahadur Shastri Ulusal Yönetim Akademisi'nin (LBSNAA) Happy Valley karakolunda güvenlik görevlisi olarak çalışan 22 yaşındaki bir adamın Perşembe günü kampüsteki evinde ölü bulunduğunu söyledi.

Mussoorie polisi, Perşembe günü ölü bulunan adamın dairede yalnız yaşadığını söyledi. (Getty Images/iStockphoto)

Mussoorie sorumlusu Arvind Chaudhary, polis ekibinin bir marangozun yardımıyla kapıyı açmasının ardından adamın asılı bulunduğunu söyledi. Chaudhary, “Bir kadının kıyafetlerini giyiyordu ve ilk bakışta intihar ederek öldüğü anlaşılıyor” dedi.

Chaudhary, “Merhumun cesedi tavan vantilatöründen indirildi ve olayın Haber kaydının ardından polis konuyu araştırmaya başladı.” diyen Chaudhary, kapının içeriden kilitlendiğini de sözlerine ekledi.

Merhum yalnız yaşıyordu.

“Ailesine bilgi verildi ve Mussoorie'ye ulaştı. “Kesin ölüm nedeni ve neden bu kadar aşırı bir adım attığı ancak ayrıntılı bir inceleme ve otopsi raporunun ardından ortaya çıkacak” dedi.

Desteğe ihtiyacınız varsa veya ihtiyacı olan birini tanıyorsanız lütfen en yakınınızdaki ruh sağlığı uzmanıyla iletişime geçin.

Yardım Hatları: Aasra: 022 2754 6669; Sneha Hindistan Vakfı: +914424640050; Sanjivini: 011-24311918; Roshni Vakfı (Secundrabad) İletişim Numaraları: 040-66202001, 040-66202000; BİR HAYAT: 78930 78930 ve SEVA: 09441778290.

Daha fazlasını gör